+37066190999

PRISTATYMAS

Visus užsakymus išsiunciame per 1-3 dienas nuo užsakymo pateikimo.

Paprasčiausias būdas sužinoti konkrečios prekės pristatymo laiką - yra paskambinti mums telefonu 866190999 ar parašyti užklausą facebook paskyroje, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

 

PRISTATYMO BŪDAI LIETUVOJE: 

- Lietuvos paštas. Pristatymo kaina 1,50 € , siuntos pristatomos per 2-4 darbo dienas. Visos siuntos yra registruotos. Išsiuntus prekę atsiunčiame Jums siuntos numerį, su kuriuo galite sekti savo siuntą www.post.lt sistemoje.

- LP Express paštomatai. Pristatymo kaina 2,50€, siuntas galėsite išsiųsti ar atsiimti Jums patogiu laiku. Siuntos Lietuvoje pristatomos per 24 valandas darbo dienomis ir šeštadieniais. SVARBU: Pildydami užsakymą, komentaruose nurodykite paštomatų terminalo adresą.

- Kurjeris. Pristatymo kaina 3€, siunta Jus pasiekia sekančią darbo dieną po išsiuntimo. Šiuo pristatymo būdu prekes Jūs gaunate tiesiai į rankas Jūsų nurodytu adresu. Prieš pristatant prekes kurjeris su Jumis susisieks Jūsų nurodytu telefonu.

- Prekės atsiėmimas Vilniuje -  Savo užsakytas prekes galite nemokai atsiimti Vilniuje, mūsų studijoje Pranciškonų g. 8. SVARBU: Prekes galima atsiimti tik tada, kai informuosime Jus sms žinute arba skambučiu, jog Jūsų prekė paruošta.

PRISTATYMAS UŽSIENYJE

 - Lietuvos paštas. Pristatymo kaina į Europos Sąjungos šalis 5€, į kitas šalis - 8€Visos siuntos yra registruotos. Išsiuntus prekę atsiunčiame Jums siuntos numerį, su kuriuo galite sekti savo siuntą www.post.lt sistemoje.