+37066190999

Laimės apyrankės poroms - GOLDEN EYE

Daugiau nuotraukų

Laimės apyrankės poroms - GOLDEN EYE

Matinio juodojo onikso apyrankės su vienu auksinės tigro akies karoliuku. 


Kaip teisingai išmatuoti riešo apimtį?

30,00 €

Būsena: Prekyboje

*Privalomi laukeliai

30,00 €
DaysHrsMinsSecs

Detalės

Prisiviliokite savo laimę!

Itin subtilios bei elegantiškos matinio juodojo onikso apyrankės su vienu auksinės tigro akies karoliuku. Tai nuostabus papuošalas, kuris tinka jam ir jai, tai aksesuaras siejantis Jus su antrąja puse 

Karoliukų dydis - 8 mm. Apyrankės suvertos ant 3 sluoksnių gumytės, todėl yra patvarios, jas lengva užsidėti ir malonu nešioti.

Oniksas yra stiprus apsauginis akmuo. Jis stiprina išminties galią, skatina sprendimų priėmimą ir ,,prikviečia" į gyvenimą laimę bei gerą fortūną. Labai tinka verslininkams. Stiprina ryžtą, ištvermę, padeda pergyventi sunkius periodus. Onikso pagalba jį nešiojantis asmuo gali išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi, garbingai kovoti už savo įdėjas ir įsitikinimus.

ONIKSO pranešimas Tau: Apsauga, Stiprybė, Laimė, Intuicija, Sekmė.

Zodiako ženklai: labiausiai tinka Šauliui, Liūtui, Vėžiui, Vandeniui bei Ožiaragiui. Oniksą tinka dovanoti per 7 ir 10 vestuvių metines. Atitinka ugnies elementą.

Tigro akis - tai apsaugos akmuo, kuris saugo nuo neigiamų energijų, išorinių pavojų, apsaugo namus. Suartina partnerius - stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių.

Zodiako ženklai: tinka Dvyniams, Liūtui, Ožiaragiui, Skorpionui, Vėžiui, Žuviai bei Mergelei. Dovanojamas per 9 vestuvių metines.

Jei ši apyrankė jums patinka, jei ji jus traukia, nors jūsų horoskopo ženklo nebuvo išvardinta - nenusiminkite, tai reiškia, kad pats akmuo jus pasirinko ir jis tikrai Jums tinka!

Kaina nurodyta už dvi apyrankes. Jos supakuotos į dėžutę, labai tinka dovanai.

 

 Kaip teisingai išmatuoti riešo apimtį?