+37066190999

Hematito apyrankių komplektas

Daugiau nuotraukų

Hematito apyrankių komplektas

Magiškas ir subtilus komplektas iš dviejų hematito apyrankių.

31,00 €

Būsena: Prekyboje

*Privalomi laukeliai

31,00 €

Detalės

Magiškas ir subtilus komplektas iš dviejų hematito apyrankių.

Šį rinkinuką sudaro dvi apyrankės: 10mm tamsaus hematito apyrankė bei 6mm šviesiaus sidabro spalvos apyrankė. Apyrankės yra neutralios spalvos, tad jas lengva derinti prie drabužių. Galima nešioti po vieną apyrankę arba derinti prie laikrodžio ar kitų papuošalų. Tinka ir kasdienai, ir ypatingoms progoms. Hematito blizgesys suteiks Jūsų įvaiždžiui prabangos natą.

 

Hematitas - senovės Babilone laikomas karių akmeniu. Simbolizuoja ilgaamžiškumą, jėgą, skatina siekti užsibrėžtų tikslų. Padeda įgyvendinti svajones. Pažadina gyvenimo džiaugsmą, skatina ir stiprina valią. Laikoma, kad hematitas netgi padeda laimėti bylas, dėl to yra laikomas teisinkų akmeniu. Subalansuoja kūno ir dvasios energiją. Didina atsparumą stresui, gydo uždegimus.

Jei šis akmuo Jums patinka, jei jis Jus traukia savo spalva, išvaizda - jis taip Jums tinkamas, nors pagal horoskopą jis nėra priskiriamas Jūsų ženklui. Taip būna, kada pats akmuo Jus pasirenka, ir būkite ramūs - jis tikrai Jus džiugins ir Jums padės siekti savo tikslų!

Supakuotas į dėžutę, puikiai tinka dovanai.