+37066190999

Apyrankių komplektas Bangkok

Daugiau nuotraukų

Apyrankių komplektas Bangkok

Keturių apyrankių komplektas vyrams.

55,00 €

Būsena: Prekyboje

*Privalomi laukeliai

55,00 €

Detalės

Apyrankių komplektas vyrams iš keturių skirtingų apyrankių:

- matinio onikso apyrankė su vienu matiniu tigro akies karoliuku

- natūralios odos apyrankė

- matinio ugninio agato apyrankė

- vulkninės lavos apyrankė

Apyrankėse panaudoti hematito intarpai.

Supakuota į dėžutę, puiki dovana.

 

Ugninis agatas yra susijęs su ugnies elemetu. Jis sutiprina gyvenimo energiją, padeda priimti sprendimus, siekti užsibrėžto tikslo. Ugninis agatas suktyviną gyvenimą, gali padėti kovoti su depresiją, atsikratyti mieguistumo ir apatijos. Teigiama, jog tai prisikeliomo į naują gyvenimą akmuo.

Oniksas yra stiprus apsauginis akmuo. Jis stiprina išminties galią, skatina sprendimų priėmimą ir ,,prikviečia" į gyvenimą laimę bei gerą fortūną. Labai tinka verslininkams. Stiprina ryžtą, ištvermę, padeda pergyventi sunkius periodus. Onikso pagalba jį nešiojantis asmuo gali išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi, garbingai kovoti už savo įdėjas ir įsitikinimus.

Vulkaninė lava -  tai akmuo, kuris išsiveržia iš pačių Žemės gelmių su didžiule energija, dėl to ji yra laikoma atgimimo simboliu, padedančiu atsikratyti slegiančios emocijų naštos. Tai stiprybės ir drąsos akmuo siejamas su ugnies elementu, kaip feniksas pakylęs iš pelenų. Lava surenka negatyvią energiją ir transformuoja ją į gerąją aurą. Labai palanku, kai lava liečiasi prie odos, tuomet ji mus apsaugo ir leidžia energijai laisvai tėkėti mūsų kūnu ir siela. Esant įtampai, lava suteiks mums stabilumo.